Yazar : Kolektif
Çevirmen : Kollektif
Yayıncı : Siyer Yayınları
Fiyat: 12.00   Liste Fiyatı : 12.00
Ürün Satışta.
Favorilere Ekle
Format : Kitap
Barkod-ISBN : 2770000021470
Yayın Tarihi : 2019-03-25
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 210
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
SİYER ÇOCUK DERGİSİ
3 AYLIK EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ DERGİSİ
Ocak -Şubat -Mart / Sayı: 05
İkinci yılımızda ve yepyeni sayfalarımızla yine birlikteyiz. 2017 yılını geride bırakıp 2018'e merhaba derken Bu sayımızda yine inşallah çocuklarımızın dünyasında Hz. Peygamber'i (sas) ve O'nun mübarek ellerinde yetişen güzide nesil olan sahâbenin hayatlarını anlatmayı hedefleyen dergimiz, Kutlu Nebi'nin (sas) geleceğimiz olan çocuklarımıza daha da güzel bir şekilde tanıtılmasına katkılar sağlamaya devam edecektir.
Yine çok güzel hikayeleriyle: Safa ve Merve , Kusva'nın Günlüğü, Medine Şekercisi Salih Amca, Nesibe Nine Anlatıyor! Rehberimiz Esma , Zehra ve Musab Mavi Kelebekler Diyarı'nda, Hz. Yunus ve Balık, Erkam'ın Evinin talebeleri, Peygamber Efendimiz'in Duaları, Kel, Kör ve Abraşın Hikâyesi, Hz. Peygamberin Dünyasında Çocuklar, Onlar Bizim Kardeşlerimiz, Pankart, Test bölümü ve Hz. Peygamberin Hayatı... Çocuklarımızla buluşucak.

Üç aylık bir periyod içerisinde 5 dilde matbu olarak yayınlanan dergimiz, aynı zamanda www.siyercocukdergisi.com internet adresinde online olarak Türkçe, Arapça, İngilizce, Kürtçe ve Uygurca olarak da yayınlanacak tır Siyer alanında farklı ve yeni bir nefes olma amacı ile yola çıkan dergimizin ilerleyen zaman içerisinde olgunlaşması ve sürekliliği siz değerli okuyucularımızın katılımlarıyla olacağı aşikardır.

Okuyucu Yorumları